نا گفته ها

یه وقتایی می شه که دلت پراز حرفای نگفتست . حرفایی که روی هم تلنبار شدن … حرفایی که بغض شدن ؛ راه گلوتو بستن و دارن خفت می کنن… بغضایی که اشک شدن وشبا دور از چشم همه گونه هاتو تر کردن .

دلت می خواد حرفاتو با یکی در میون بذاری تا یه کم سبک بشی ولی هر چی دور و برت رو نگاه می کنی هیچ کس و پیدا نمی کنی که به  حرفات گوش بده ؛ اگرهم  کسی گوش داد حرفاتو نمیفهمه و کلی نصیحت … تازه اگه مسخرت نکنه …… .

بعضی وقتا می شه که دیگه خسته می شی از بس که صورتک خوشی به چهرت زدی … از اینکه باید اشکاتو پاک کنی و لبخند بزنی تا مبادا  کسی از غصه ی تو ناراحت بشه … اونقدر الکی بخندی که حالت از خودت بهم بخوره … … .

خیلی سخته … وقتایی که تو برزخ زندگی منتظری … بین هزار تا راه بلاتکلیف موندی و درست واز غلط تشخیص نمیدی ... اینکه نمی دونی انتظارت تا کی ادامه داره …… .

وقتایی که تو مغزت اونقدر افکار درهم و پیچیده جولان میدن که احساس می کنی داری دیوونه میشی … تا پلکهاتو رو هم میذاری یکی یکی از جلوی چشمات رژه میرن و تورو تو حسرت یه خواب شیرین می ذارن …… .

ولی سخت ترین قسمت راه اونجاست که هر چقدر خدا رو صدا می کنی جوابتو نمیده … راهی جلوی پات نمیذاره … اون موقع ست که حس می کنی داری از تنهایی له می شی … اونقدر خسته ای که دیگه تاب رفتنو نداری … ولی بازم چشمات رو به آسمونه … … .

 

منا فلاحتی

٠٩/١١/٨٨

/ 7 نظر / 42 بازدید
سالار رسولی

سایت هواداران تراکتورآمد(تراکتور فنس ) همه اخبارتراکتور را از این سایت دریافت کنید نظرات خود را در مورد اخبار و مقاله ها بدهید با استفاده از تالار گفتمان به تبادل افکار در مورد راهکارهای هواداری و انواع بحثهای داغ بپردازید و در نهایت عکسها مقالات و ویدئوهای مستند خود را به نام خود در سایت به ثبت برسانید ::. www.Tractor-Fans.com ::. شما هم اطلاع رسانی کنید اوز سایتیمده گلسن سویونم تشکرلر

محمد Mohammad

سلااااااااااام خوبی دوست همیشگی و همراه من؟؟ صبح شبه 8 اسفند ماهت به خیر و شادی و امیدوارم هفته خوبی با یاری خدا شروع کرده باشی و به همه برنامه های خوبت در این هفته برسی نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم بمان بمان با من که من بي تو به يک دنيا شقايق دل نمي بندم همیشه اومدی و به من سر زدی بازم میخوام ازت همراه من باشی و به چار دیواری من سری بزنی و با حرفات آرامش روح و روان من باشی منتظرت میمونم که این انتظار شیرین است شاداب باش که شادابی حق توست[قلب][گل]

مینا

سلام منای عزیز . چه خوب خلوت و نقابی که همه شاید همیشه به چهره زدیم رو وصف کردی . شاد باشی[گل]

admin

سلام اگر مایل به تبادل لینک هستید خبرم کنید وبلاگتون عالیه . موفق باشید دوست عزیز[گل]

میری

سلام خوبی؟ به منم سر میزنی؟ اگه دوست داشتی تبادل لینک هم کنیم بیا پشیمون نمیشی مطالب مفید داره توش[خداحافظ]

فضول

[لبخند][سوال][تعجب][شیطان][فرشته][سبز][خمیازه][هیپنوتیزم][تلفن][وحشتناک][ناراحت][قلب][عصبانی][گریه][خرخون][ساکت][خوشمزه][دروغگو][تماس][عجله][چشمک][خجالت][مغرور][خنده][گل][قهر][متفکر][منتظر][کلافه][راک][نیشخند][زبان][عینک][خنثی][خواب][دلقک][اوه][افسوس][خداحافظ][شکست][پلک][ماچ][نگران][ابرو][ابله][دست][اوغ][تایید][زودباش][بغل][دلشکسته][شرمنده][بازنده][قهقهه][هورا][اضطراب][گاوچران][رویا][من نبودم] خب چیه؟ می خواستم ببینم اینا چه شکلیند!